Ako obmurovat skrinky pre plynomer a elektromer?

Ako obmurovat skrinky pre plynomer a elektromer?

Poslaťod romichale » Str 26. Máj 2010 9:19:17

Mohol by niekto poslať foto? Ako postupovať pri obmurovaní skriniek pre elektromer a plynomer. Ďakujem
Naposledy upravil emkac dňa Pia 04. Jún 2010 13:04:02, celkovo upravené 1
Dôvod: Zmena nazvu temy z "Montáž"
romichale
 
Príspevky: 23
Registrovaný: Ned 28. Feb 2010 10:25:02
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: Ako obmurovat skrinky pre plynomer a elektromer?

Poslaťod emkac » Pia 04. Jún 2010 13:10:16

Myslis ako sucast plota?
Ja mam foto, ked budem mat cas, tak tu dam postup prac na postavenie plota, tam to bude. Alebo ak bude zaujem, tak sem prasknem tu samotnu fotku.
V zasade ale som normalne staval mur z plotovych tvaroviek, pricom do tvaroviek susediacich so skrinkami som dal viac zeleza.
Boky som samozrejme oddliatoval 2cm EPS, ktory v lete planujem nejako otmelit.

Na skrinky som dal tiez EPS, jednako na dilataciu, jednako sluzilo ako dno pre beton naliaty do tvaroviek.
Vodorovne zelezo som dal extra hrube, az moc. S dostatocnym prekryvom do zvysneho muru.
Drzi to perfektne.

Spodok bol horsi, ale v zasade sa rozreze tvarovka na dve casti. Ale nie rezom "spredu dozadu", ale rezom "zlava napravo".
Tak sa potom da predna cast tvarovky zpredu na kable, zadna zozadu na kable, spevni sa to a vnutro sa zaleje betonom.

A moderatorsky vstup: nazov temy "montaz" je naozaj z tych horsich. Skus nazvy tem zadavat co najpresnejsie. Aj ty si zvysis sance na odpoved, ak sa jasne spytas. Tak si totiz otazku otvori aj ten, co by vedel odpovedat.
Quis custodiet ipsos custodes?
Obrázok užívateľa
emkac
 
Príspevky: 2992
Obrázky: 7
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:12:05
Dal súhlas: 106 krat
Dostal súhlas: 273 krat





Späť na Stavebné práce, stavebný materiál

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron