Dá sa položiť nová (plechová) krytina na starú (eternik)?

Re: Dá sa položiť nová (plechová) krytina na starú (eternik)

Poslaťod Miroslavm » Uto 11. Máj 2010 23:32:03

Príspevok už nabral na vážnosti od napísania, no nikto sa nepodelil so svojimi skúsenosťami ako to robil už. A či to má zmysel prekryť eternit? Verím tomu že má, však ho bežne prekrývajú xxxxxxxxxxxxxa prečo nezvoliť inú možnosť. Eternit bude zároveň plniť úlohu hydroizolácie a tiež doraz teplelnej izolácie. Takže si myslím že sa vlastne ušetrí na foliách a zadebnení strechy.
Nediskutujme o legislatíve ale o pracovných postupoch a skúsenostiach.

emkac: prvy prispevok s nazvom produktu sa da chapat ako reklama
ak sa mylim, nemam problem to tu potom nechat, ale ak sa tu dotycny neukaze a nebude seriozne diskutovat, tak to ostane zmazane
Naposledy upravil emkac dňa Str 12. Máj 2010 21:15:59, celkovo upravené 1
Dôvod: vyhodenie reklamy
Miroslavm
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto 11. Máj 2010 23:10:27
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: Dá sa položiť nová (plechová) krytina na starú (eternik)

Poslaťod Miroslavm » Štv 13. Máj 2010 0:39:56

pre emkac:
Nepotrebujem niekomu robiť reklamu, som toho názoru, že toto forum je pre bežných ľudí, čo si navzajom chú poradiť a nevnímajú príspevok ako reklamu. Veď ak by sme všetci mali miliony, tak by toto ani iné forum prirodzene ani nevznikli, lebo by sme si mohli dovoliť zaplatiť odborníkov.
Prajem Vám, aby ste tou cenzurou príspevkov dokázali nájsť tých pisateľov, ktorí v konkurenčnom boji sa neštítia napísať neobjektívnu kritiku o iných výrobkoch a pod, čo by pomohlo oveľa viac ľuďom.
Miroslavm
 
Príspevky: 3
Registrovaný: Uto 11. Máj 2010 23:10:27
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: Dá sa položiť nová (plechová) krytina na starú (eternik)

Poslaťod emkac » Štv 13. Máj 2010 23:48:35

Velmi rad tu ponecham kriticky prispevok, velmi rad tu ponecham pochvalny prispevok. Ale ak taky pride ako prvy od noveho uzivatela, som extra obozretny. Verte mi, zmazal alebo zamietol som niekolko desiatok reklam, niektorych viac, inych menej ocividnych.
Ale viem ze nie som neomylny v posudzovani toho, co uz je a co este nie je reklama. Ak Vas tu na fore bude vidiet castejsie, budete sa vyjadrovat k normalnym veciam bez nejakej ocividnej snahy o preferencie istej skupiny produktov, potom nemam problem tu nechavat od Vas akykolvek prispevok, ak bude vyjadrovat Vas nazor (ci uz pochvalny alebo kriticky) na konkretny produkt. Tak ako to tolerujem pri beznych pravidelnych prispievateloch.
Quis custodiet ipsos custodes?
Obrázok užívateľa
emkac
 
Príspevky: 2992
Obrázky: 7
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:12:05
Dal súhlas: 106 krat
Dostal súhlas: 273 krat




Predchádzajúci

Späť na Strecha, podkrovie

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron