Dobry projekt RD

Re: Dobry projekt RD

Poslaťod pidik » Uto 11. Máj 2010 20:13:31

S mnohymi tymi bodmi by sa dalo suhlasit, ale niektore su podla mna polemicke. My napr. nepotrebujeme pracovnu, je to pre mna zbytocnost - nikto z nas doma nepracuje ani v buducnosti nebude, a takisto u nas nikto cudzi neprespava, takze ani hostovska nie je potrebna. Je to pre mna len zbytocna izba naviac.
Tiez by sa dalo diskutovat o tom satniku - nechapem, preco by mal byt pristupny z chodby, pre mna je skor idealne, ked spalna ma samostatny satnik a detske izby spolocny satnik a k tomu je aj satnik v zadveri. Samozrejme, ze nemusi ist o nejake velke priestory.
Co tu skor nebolo zdoraznene je primerana velkost domu. Mam niekedy pocit,ze niektori ludia tu velkost neodhadnu. Ale samozrejme je to vec priorit a financii. Ja sa snazim pozerat na dom aj v tom zmysle, aby bol dobre predajny, nikdy clovek nevie, kam ho osud zaveje. Ak si postavim obrovsky barak, tak pravdepodobnost, ze ho lahko predam je urcite nizsia, ako pre mensom dome. Takisto, ak mi odrastu deti a ja neplanujem dom predat a odstahovat sa do niecoho mensieho, tak v tom velkom dome mozu byt dvaja dochodcovia zrazu strateni :)
A co sa tyka katalogovych domov - netusim aka je ich cena, ale vacsinou mam skusenosti ze takmer vsetci nejake casti projektu prerabaju, co su dalsie dodatocne financie, preto nerozumiem, ze si to nedaju nakreslit projektantovi, boli by mozno na tej istej cen, pripadne malinko vyssej a mali by projekt podla svojej predstavy.
pidik
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Uto 11. Máj 2010 14:05:27
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 15 krat







Predchádzajúci

Späť na Pozemok, projekt, príprava stavby

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

cron