Kto urobi vykaz vymer k projektu?

Kto urobi vykaz vymer k projektu?

Poslaťod robert nr » Str 14. Apr 2010 8:39:40

dobry den. hladam niekoho, kto by mi vedel sikovne urobit vykaz vymer k projektu. nr kraj. dakujem.
Naposledy upravil emkac dňa Str 21. Apr 2010 15:19:20, celkovo upravené 1
Dôvod: Zmena nazvu temy z "vykaz vymer"
robert nr
 




Re: vykaz vymer

Poslaťod mimo » Str 14. Apr 2010 10:07:35

potrebuješ výkaz výmer pre schválenie hypoúveru?... lebo iný význam v jeho zaplatení nevidím. ja som ho práve pre tento účel potreboval, stál ma 330€ a teraz mi je na dve veci. ceny v ňom sú úplne mimo mísu, materiál si zháňam sám a orientačne za 2/3 - ové ceny. ďaľšia vec, iste ti nepokryje všetok materiál čo budeš reálne potrebovať. a do tretice, zo začiatku som do neho nahliadal kôli množstvám materiálov (betón a podobne), tak či tak som si to ale všetko prerátaval

ten niekto je v mojom prípade z ba...

S týmto príspevkom autora mimo súhlasil
emkac
Obrázok užívateľa
mimo
 
Príspevky: 367
Registrovaný: Pon 30. Mar 2009 18:59:39
Bydlisko: Kvetoslavov
Dal súhlas: 2 krat
Dostal súhlas: 13 krat

Re: vykaz vymer

Poslaťod MiroM » Štv 15. Apr 2010 8:05:46

mimo píše:potrebuješ výkaz výmer pre schválenie hypoúveru?... lebo iný význam v jeho zaplatení nevidím. ja som ho práve pre tento účel potreboval, stál ma 330€ a teraz mi je na dve veci. ceny v ňom sú úplne mimo mísu, materiál si zháňam sám a orientačne za 2/3 - ové ceny. ďaľšia vec, iste ti nepokryje všetok materiál čo budeš reálne potrebovať. a do tretice, zo začiatku som do neho nahliadal kôli množstvám materiálov (betón a podobne), tak či tak som si to ale všetko prerátaval

ten niekto je v mojom prípade z ba...

Netreba krmit ziadneho rozpoctara. Do banky ti staci orientacny vykaz vymer(v banke nemusia vediet, ze je len orientacny). Moze ho urobit stavebny dozor. Teda urobis ho ty, das tam co potrebujes a das to podpisat stavebnemu dozoru. Dat 10tis. za rozpocet, bolo hlupe mrhanie financii.
Obrázok užívateľa
MiroM
 
Príspevky: 3039
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 8:21:13
Dal súhlas: 58 krat
Dostal súhlas: 244 krat

Re: vykaz vymer

Poslaťod mimo » Štv 15. Apr 2010 8:33:22

hej po boji je každý generál, teraz plne súhlasím, vtedy som sa však na veci pozeral inak, bol som úplné laické stavebné ucho ;)... načerpať znalosti o stavbe domu do tej miery že si viem vyrobiť výkaz výmer nie je záležitosť pár večerov sedenia nad internetom, vtedy som bol rád že som rád, že dostaneme úver, že dostaneme stavebné povolenie v čase akom chceme...
Obrázok užívateľa
mimo
 
Príspevky: 367
Registrovaný: Pon 30. Mar 2009 18:59:39
Bydlisko: Kvetoslavov
Dal súhlas: 2 krat
Dostal súhlas: 13 krat

Re: Kto urobi vykaz vymer k projektu?

Poslaťod Plamen » Str 21. Apr 2010 16:54:26

robert nr

Čo konkrétne potrebuješ?
Plamen
 
Príspevky: 100
Registrovaný: Str 10. Dec 2008 20:14:51
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 4 krat





Späť na Pozemok, projekt, príprava stavby

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia