Eurojordan Zvolen

Eurojordan Zvolen

Poslaťod lytono » Str 10. Dec 2008 15:32:15

Ma niekto osobnu skusennost s Eurojordan Zvolen? - kvalita montaze, spolahlivost atd., myslim naozaj osobnu skusenost? Typ okna od nich splna moje poziadavky.
Dakujem
lytono
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Str 10. Dec 2008 15:21:56
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: Eurojordan Zvolen

Poslaťod zuzina » Str 10. Dec 2008 19:42:48

No neviem, známa má okná od eurojordan - no nie zo Zvolena, vraj sú celkom lacní.
No a už to je podozrivé. Sama nemám s nimi skúsenosti, ale nikde nie je napísané, že čo lacné je nekvalitné a naopak, čím drahšie tým kvalitnejšie ??????? Čakaj možno má niekto vlastnú skúsenosť. Držím palce :D
zuzina
 
Príspevky: 24
Registrovaný: Str 10. Dec 2008 14:49:26
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: Eurojordan Zvolen

Poslaťod vvv » Str 10. Dec 2008 23:19:27

To by som bol aj ja zvedavy, dnes som im odniesol rozpis na okna, tak som zvedavy, aku ponuku mi daju. Viac menej som uz rozhodnuty, ze budem okna mat z deceunincku. Teraz je len otazne od koho. Eurojordan je vraj firma z CZ, tam maju aj zavod. Tak neviem, ako to bude s cenou, ked to musia prevazat na daleky vychod (KE) :!:
vvv
 
Príspevky: 397
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 15:14:47
Dal súhlas: 4 krat
Dostal súhlas: 62 krat

Re: Eurojordan Zvolen

Poslaťod vvv » Pia 12. Dec 2008 9:17:27

Včera som dostal ponuku, mimoriadne lacnú, tak som zacal zhanat info. Trochu som googlil a tu je vysledok :http://www.spotrebitele.info/zkusenosti/zkusenosti.php?web_sekce=domacnost_bydleni&id_vyrobek=150&partner=0&stranka=1
Tak teraz neviem, v cechach zrejme asi velmi dobre meno nemaju, aj ked vacsina problemov sa tam tykala murarskych prac, ale naslo sa aj nespravne zameranie, poškrabanie profilu vo vyrobe, zdeformované okná. Nejake negativne reakcie su aj na tzb. Napis ako si sa rozhodol.
vvv
 
Príspevky: 397
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 15:14:47
Dal súhlas: 4 krat
Dostal súhlas: 62 krat

Re: Eurojordan Zvolen

Poslaťod lytono » Pia 12. Dec 2008 17:15:42

vvv píše:Včera som dostal ponuku, mimoriadne lacnú, tak som zacal zhanat info. Trochu som googlil a tu je vysledok :http://www.spotrebitele.info/zkusenosti/zkusenosti.php?web_sekce=domacnost_bydleni&id_vyrobek=150&partner=0&stranka=1
Tak teraz neviem, v cechach zrejme asi velmi dobre meno nemaju, aj ked vacsina problemov sa tam tykala murarskych prac, ale naslo sa aj nespravne zameranie, poškrabanie profilu vo vyrobe, zdeformované okná. Nejake negativne reakcie su aj na tzb. Napis ako si sa rozhodol.



No, vidím, že musím trošku zmeniť otázku - má niekto skúsenosť s eurojordán na Slovensku? pozrel som si link od vvv a je to teda pekne veselé.... každopádne, takéto referencie sa dajú nájsť asi na každú jednu firmu. Takže, prosím vás, má niekto okná od eurojordán a aké sú vaše skúsenosti? Ešte odpoveď vvv - napriek veciam čo som čítal som vážne nalomený a vyzerá to na 80%, že si okná zoberiem od nich - ale vlastnú skúsenosť až na jar - montovať ich dám až niekedy v marci...
lytono
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Str 10. Dec 2008 15:21:56
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: Eurojordan Zvolen

Poslaťod mpp » Pia 12. Dec 2008 20:13:48

Ja im robím reklamu - pretože mali (naposledy pred rokom) celkom slušný prístup: Prvý krát som robil prieskum s hrubým náčrtom čo chcem a potom som s nimi pracoval na návrhu a upresňovaní. Prvý krát som u nich bol osobne zadať hrubé rozmery, potom sme komunikovali cez e-mail. posielali mi návrhy vykreslené v programe (a jeden krát sa mi dostal aj program cenotvorby s maržami). Pretože som mal málo na hotovosti, ponúkli aj splátkový predaj. Ale objednával som na pokračovanie a spolupráca trvala tri roky; pretože som bol spokojný, komplet okná a dvere mám od nich, navyše aj do babičkinho bytu máme od nich okná a uvažujem i o vchodových dverách do toho bytu.
Mám vchodové dvere, okná netypicky delené fix / os; presklenú fasádu a balkónové dvere s predpokladom prestavby na presklenú fasádu na poschodí.
České výlevy netreba brať vážne - oni nad všetkým alebo jasajú (obrovským zpúsobem), alebo je to "hrúza".
mpp
 
Príspevky: 57
Registrovaný: Uto 09. Dec 2008 9:30:21
Bydlisko: Na Dolinách 1787/31. 91105 Trenčín
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 2 krat

Re: Eurojordan Zvolen

Poslaťod lytono » Uto 16. Dec 2008 12:45:33

mpp píše:Ja im robím reklamu - pretože mali (naposledy pred rokom) celkom slušný prístup: Prvý krát som robil prieskum s hrubým náčrtom čo chcem a potom som s nimi pracoval na návrhu a upresňovaní. Prvý krát som u nich bol osobne zadať hrubé rozmery, potom sme komunikovali cez e-mail. posielali mi návrhy vykreslené v programe (a jeden krát sa mi dostal aj program cenotvorby s maržami). Pretože som mal málo na hotovosti, ponúkli aj splátkový predaj. Ale objednával som na pokračovanie a spolupráca trvala tri roky; pretože som bol spokojný, komplet okná a dvere mám od nich, navyše aj do babičkinho bytu máme od nich okná a uvažujem i o vchodových dverách do toho bytu.
Mám vchodové dvere, okná netypicky delené fix / os; presklenú fasádu a balkónové dvere s predpokladom prestavby na presklenú fasádu na poschodí.
České výlevy netreba brať vážne - oni nad všetkým alebo jasajú (obrovským zpúsobem), alebo je to "hrúza".


mpp, da sa na teba dostat os. kontakt, aby som to s tebou mohol prebrat podrobnejsie??????
lytono
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Str 10. Dec 2008 15:21:56
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: Eurojordan Zvolen

Poslaťod vvv » Uto 16. Dec 2008 15:51:53

Tak dnes mi bol zamerať chlapík okna z eurojordanu. Tak dufam že to dopadne všetko ok, dám potom vedieť.
vvv
 
Príspevky: 397
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 15:14:47
Dal súhlas: 4 krat
Dostal súhlas: 62 krat





Späť na Okná, dvere, garážové brány

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

cron