Ako vybrat siete proti hmyzu a vonkajsie rolety?

Ako vybrat siete proti hmyzu a vonkajsie rolety?

Poslaťod Miro Ke » Str 24. Mar 2010 15:38:02

idem riesit siete proti hmyzu na okna a tiez ochranu proti slnku na okna ktore su orientovane na zapad. Prebral som niekolko variant, a z hladiska sieti ktore nebudu pevne ulozene v okne ma zaujal http://www.ksystem.sk tie plisovane aj na okna aj na balkonove dvere s hlinikovym ramom. co som obehal viacero firiem tak ostatny ponukaju roletovy system ten sa mi zda ze mozna bude poruchovejsi co vy na to?
Sucasne chcem zatienit okna a zvazujem variantu
- sietka proti hmyzu so sieťovinu Thermoscreen s tieniacim účinkom bez roliet
- roleta s integrovanou sietkou
ako kto uvazuje, pripadne ma urobene riesenie?
Naposledy upravil emkac dňa Str 24. Mar 2010 23:25:08, celkovo upravené 1
Dôvod: Zmena nazvu temy z "siete proti hmyzu a vonkajsie rolety vyber", tema presunuta
Obrázok užívateľa
Miro Ke
 
Príspevky: 719
Registrovaný: Pia 21. Nov 2008 7:48:29
Dal súhlas: 4 krat
Dostal súhlas: 53 krat




Re: Ako vybrat siete proti hmyzu a vonkajsie rolety?

Poslaťod emkac » Str 24. Mar 2010 23:29:17

Preco nechces vyberatelne siete v pevnom rame? Tie zhrnacie su podla mna neprakticke, aj tak ich budes musiet obcas dat dole.
Ja mam pevne, vzdy na polovici okna. Na tej casti, ktore ma vetracku.
Je to fajn, na jesen och dame dole, na jar nasadime. Ak vetram, je tam sietka. Ak chcem nieco podat cez okno von, otvorim druhu polovicu.

A zaluzie mam klasicke vnutorne, nemenil by som.
Quis custodiet ipsos custodes?
Obrázok užívateľa
emkac
 
Príspevky: 2992
Obrázky: 7
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:12:05
Dal súhlas: 106 krat
Dostal súhlas: 273 krat

Re: Ako vybrat siete proti hmyzu a vonkajsie rolety?

Poslaťod Miro Ke » Štv 25. Mar 2010 8:11:06

ja mam celotovarave okna takze ked dam siet na okno musim dat siet na cele a tym by som ho uzavrel. samozrejme budem to riesit kombinaciou t.j. tam kde to ide bude pevna siet. Co sa tyka roliet tak v byte som mal na juh zatienenu jednu miestnost vonkajsimi roletami a jednu vnutornymi zaluziami. Vonkajsie zatemnenie bolo jednoznacne lespie, nehovoriac o fakte ze vnt.zaluzie sa mi po urcitej dobe pokafrali a plus nebolo toho kto by to utieral. Takze u mna vn.zaluzie nie!.
Zakladna varianta pre mna je ext. rolety ale na str. okne mam od Veluxu tu vonkajsiu siet a celkom slusne to chrani proti slnku aj preto ma zaujala sietka na okno "thermosreen", tak reku ci nahodou to niekto nema?
Obrázok užívateľa
Miro Ke
 
Príspevky: 719
Registrovaný: Pia 21. Nov 2008 7:48:29
Dal súhlas: 4 krat
Dostal súhlas: 53 krat





Späť na Okná, dvere, garážové brány

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron