Impregnovat svetle kamenne chodniky?

Impregnovat svetle kamenne chodniky?

Poslaťod mirabel » Uto 09. Mar 2010 23:12:57

Ideme pokladat chodnik a terasu zo svetlozlteho kamena. Doporucili nam impregnovat ich dvoma natermi. Co je to za sajrtajt ta impregnacna hmota? Nie je skoda na tak krasny prirodny material gebrit nejaku chemiu? Robili ste to nIekto? Ma to vobec zmysel natierat to?
Dakujem za pripomienky.
mirabel
 
Príspevky: 7
Registrovaný: Sob 04. Apr 2009 23:11:44
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: Impregnovat svetle kamenne chodniky?

Poslaťod Slavo_T » Str 10. Mar 2010 0:03:33

Impregnacny nater pre pouzitie na taketo materialy ako je kamen , by mal zamedzit nasavaniu vody do kamena a inym neziaducim ucinkom . Zhanal som takyto nater na imitaciu kamena , a dostal som sa k LUKOFOB . Jeho pouzitie a vyhody a dovody preco ho pouzit najdes tu : http://www.vaspo.sk/ftp_sk/LUKOFOB_39.pdf , Ak ti doporucili ho naimpregnovat , tak by mali aj povedat co to bude mat za prinos a pomoc pre ten kamen.
Obrázok užívateľa
Slavo_T
 
Príspevky: 662
Registrovaný: Ned 23. Nov 2008 18:28:32
Dal súhlas: 74 krat
Dostal súhlas: 64 krat

Re: Impregnovat svetle kamenne chodniky?

Poslaťod Slavo_T » Str 10. Mar 2010 0:29:14

A este som nasiel nieco taketo :
Impregnačný prostriedok určený na ochranu všetkých druhov povrchov z prírodného a umelého kameňa voči vode a poveternostným vplyvom. Zachováva a oživuje prirodzenú farbu materiálu, zároveň umožňuje materiálu dýchať.
.... , takze asi tiez jeden z dovodov preco ten kamen chcu impregnovat , ..... http://www.itys.sk/index.php?option=com ... &Itemid=26 ,..... alebo preco este impregnovat prirodny kamen
Obrázok užívateľa
Slavo_T
 
Príspevky: 662
Registrovaný: Ned 23. Nov 2008 18:28:32
Dal súhlas: 74 krat
Dostal súhlas: 64 krat

Re: Impregnovat svetle kamenne chodniky?

Poslaťod cmelo » Str 10. Mar 2010 10:58:47

ten lukofob je dobrý, ale pozorne prečítať návody a opatrne s nátermi, lebo ked to zle namiešaš tak ti vzniknú biele flaky, hm ako mne
cmelo
 
Príspevky: 175
Registrovaný: Sob 01. Aug 2009 17:20:56
Dal súhlas: 5 krat
Dostal súhlas: 2 krat





Späť na Exteriér, bazén, záhrada, terasa

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron