Tvrdsia cenzura?

Prečítajte skôr ako niečo napíšete !

Re: Aky je cenovy narast plastovych okien v pripade dekorov?

Poslaťod Jookie » Uto 02. Mar 2010 9:32:53

petervi píše:VIDIM ZE DEKO CENZURUJE A MAZE PRISPEVKY A VYHRAZA SA ak vymazes aj tento TAK SA O TEBE ROZPISEM NA OSTATNYCH PORADACH.AK NECHCES POCUT CUDZI NAZOR ,TAK ROVNO ZRUS STRANKU http://WWW.OSTAVBE.SK


Jasne ze ich maze a cenzuruje, ved je moderator a je to jeho uloha :) Ale kludne si pis co chces, kde chces - ludia ktori sem pridu a maju zaujem seriozne nieco rozoberat uvidia, ze to tu ma uroven (aj vdaka moderatoskym vstupom, ktore ti tak vadia).

Deko: :ano:

S týmto príspevkom autora Jookie súhlasili - 3
Dodo, Jarka, matkoo72
Obrázok užívateľa
Jookie
 
Príspevky: 860
Registrovaný: Pon 27. Apr 2009 10:46:06
Dal súhlas: 53 krat
Dostal súhlas: 61 krat




Re: Aky je cenovy narast plastovych okien v pripade dekorov?

Poslaťod matkoo72 » Uto 02. Mar 2010 9:45:16

Ked sme uz off-topic... nejde na tomto diskusnom fore povolit okrem palca hore aj palec dole?

Martin
https://vzahradke.blogspot.com/
matkoo72
 
Príspevky: 93
Registrovaný: Ned 13. Sep 2009 15:16:55
Bydlisko: Vajnory
Dal súhlas: 22 krat
Dostal súhlas: 3 krat

Re: Tvrdsia cenzura?

Poslaťod emkac » Uto 02. Mar 2010 11:48:06

a) priestor na diskusiu ohladom cenzury je tu, nie v samotnych temac, preto prosim pokracujte tu
b) odporucam si pozriet aj temu podpora-t2565.html a NAJMA tento prispevok podpora-t2565.html#p24925
c) k palcu dole sme sa uz raz bavili, mame obavu v tom, ze by sa to tu zvrhlo na dokazovanie si nesympatii, vid hodnotenie-body-suhlasy-prispevkov-t1979.html#p19008
Quis custodiet ipsos custodes?
Obrázok užívateľa
emkac
 
Príspevky: 2992
Obrázky: 7
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:12:05
Dal súhlas: 106 krat
Dostal súhlas: 273 krat

Re: Aky je cenovy narast plastovych okien v pripade dekorov?

Poslaťod admin » Uto 02. Mar 2010 13:04:27

matkoo72 píše:Ked sme uz off-topic... nejde na tomto diskusnom fore povolit okrem palca hore aj palec dole?

Martin

zvolili sme pozitivny pristup - palec hore :ano:
ale toto je diskusne forum takze kludne namiesto palca hore mozes napisat co si myslis ;)
Obrázok užívateľa
admin
Administrátor
 
Príspevky: 290
Obrázky: 5
Registrovaný: Uto 18. Nov 2008 18:30:21
Dal súhlas: 14 krat
Dostal súhlas: 19 krat

Re: Tvrdsia cenzura?

Poslaťod Dodo » Uto 02. Mar 2010 15:13:55

Neda mi, aby som nereagoval na toto vyjadrenie: "...TAK SA O TEBE ROZPISEM NA OSTATNYCH PORADACH..."
NIkdy som nemal rad bonzakov, ktori chcu svoje mindraky riesit takymto sposobom a dufam, ze dotycny ma aspon natolko rovnu chrbticu,
aby tu neprispieval pod povodnym nickom. Nick prchkebonzadlo by sa mu hodil isto viac.
Per aspera ad astra
Obrázok užívateľa
Dodo
 
Príspevky: 328
Obrázky: 15
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 23:28:40
Dal súhlas: 117 krat
Dostal súhlas: 39 krat

Re: Aky je cenovy narast plastovych okien v pripade dekorov?

Poslaťod deko » Uto 02. Mar 2010 17:35:56

petervi píše:VIDIM ZE DEKO CENZURUJE A MAZE PRISPEVKY A VYHRAZA SA ak vymazes aj tento TAK SA O TEBE ROZPISEM NA OSTATNYCH PORADACH.AK NECHCES POCUT CUDZI NAZOR ,TAK ROVNO ZRUS STRANKU http://WWW.OSTAVBE.SK


iha, necakal som taku mieru sebareflexie - napomeniem niekoho cez PM ze porusuje pravidla a on sa k tomu verejne prizna :lol: petervi, jednoznacne si zasluzis :ano:

aby aj ostatni chapali: bezne to robime tak, ze ludi upozornime cez PM a ked to nepomoze, az potom ich verejne pranierujeme. ale tento suhajko zjavne chce mat verejnu hanbu. nuz co, nazor si urobi kazdy sam :)

a mimochodom, na inych forach sa o mne uz neraz pisalo. rozhodne si z toho tazku hlavu nerobim :yahoo aspon mi ti ludia robia reklamu. dokazuju, ze robim svoju pracu :yahoo ci ju robim dobre, nech posudia ini :ano:
Memento homo, quia pulvis es et in pulverem reverteris!
Obrázok užívateľa
deko
 
Príspevky: 2484
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 17:52:08
Bydlisko: Báhoň
Dal súhlas: 150 krat
Dostal súhlas: 194 krat

Re: Tvrdsia cenzura?

Poslaťod bobco » Uto 02. Mar 2010 21:09:59

petervi, ak budeš písať o tomto fore na iných poradách tak použi odkaz <a href="http://www.oStavbe.sk/" title="diskusné fórum o Vašej stavbe">www.oStavbe.sk</a> . ;)
Aj anitireklama je reklama :mrgreen: No a tí ktorí zakopnú o tvoj odkaz, zistia, že sa tu jedná o seriozne forum :ano:
Obrázok užívateľa
bobco
 
Príspevky: 380
Registrovaný: Str 31. Dec 2008 16:21:43
Bydlisko: okr. HC
Dal súhlas: 23 krat
Dostal súhlas: 28 krat

Re: Tvrdsia cenzura?

Poslaťod petervi » Str 03. Mar 2010 18:25:19

To Deko: Tak daj ten vymazany prispevok z temy Aky je cenovy narast plastovych okien v pripade dekorov? (nemam namysli ten posledny presunuty do temy "Tvrdsia cenzura?") naspaet a nech si ludia urobia sami nazor ci to bolo vhodne na vymazanie,ci to bolo porusenie pravidiel , ci to bolo vulgarne?.To nie je len mazat prispevky a takto manipulovat verejnu mienku. Na PM mi nemusis pisat ja nemam co skryvat.

To Dodo: Nemas rad bonzakov- Ked Ti ja vymazem Tvoj nazor,tak ako ho chces inak vyjadrit,musis zacat pisat tam kde Ti ho nevymazu.

P.S. Deko zabudol si zasiahnut k prispevku od Doda ,kde na mna vymysla urazlivy Nick.Pravidla by sa mali dodrziavat.
petervi
 
Príspevky: 11
Registrovaný: Ned 06. Dec 2009 14:24:42
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 2 krat

Re: Tvrdsia cenzura?

Poslaťod jcu » Štv 10. Jún 2010 13:44:13

kaja píše:ja navrhujem mazat bukmejkrov co sa furt pytaju to iste,na nete je na tieto otazky asi 2 mega odpovedi,aj tak si nakoniec nechaju poradit od hilara ze 5 je IN...
dalej mazat otazky kolko stoji lambada,kolko je 2+5,kolko trva cesta ziarenia z tehly na mesiac,kolko stoji deges na minutu a tak...
ak chce niekto skusene odborne rady treba ist za klifhendzerom s pecatkou za pupiky,tam ma kvalitu zarucenu...napr ked sa v 10 cm podlahe maju krizovat Sv,TV+cirk. 25+tubolit 28/10 a odpad z vane 50 v spade 2%...


Hlavne, že Ty na fóre eFilip reaguješ/diskutuješ so super úrovňou :cry: Videl som tam Tvoje príspevky, kde si na slušnú otázku nejakého diskutéra reagoval slovami odvysielateľnými až po 22:00 ...
jcu
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Pia 28. Máj 2010 11:02:49
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: Tvrdsia cenzura?

Poslaťod day » Sob 24. Júl 2010 15:35:38

hladal som a nasiel som,

cenzura, zamykanie tem atd, musi byt spravodliva a ma platit pre vsetkych rovnako
(aj pre moderatorov)

S týmto príspevkom autora day súhlasil
-rq-
Obrázok užívateľa
day
 
Príspevky: 550
Registrovaný: Ned 30. Máj 2010 13:23:18
Dal súhlas: 46 krat
Dostal súhlas: 18 krat

Re: Tvrdsia cenzura?

Poslaťod -rq- » Sob 24. Júl 2010 17:27:14

suhlas s petromvi a tym co tu napisal day v tom smere, ze by si ludia moderujuci toto forum mali urobit jasno v tom, co ano a co nie. ja som sa vcera spytal na jednu vec ohladne vykurovacej slucky v stene pod oknom, naco som dostal arogantnu odpoved od nemenovaneho stabilneho abonenta ostavbe.sk (296 prispevkov) v tom zmysle, ze si mam nastudovat co su vykurovacie rurky gabotherm, ako odlisime stenu od podlahy, ze ked vonku prsi tak treba rozprestriet parazol. nasledne som dotycnemu odpovedal co si myslim o takychto jeho radach. moj prispevok zrusil globalny moderator deko ako urazlivy a este mi dal napomenutie, co ma naozaj pobavilo.

spatne som si pozrel tych 296 prispevkov dotycneho nemenovaneho kvaziporadcu a zistil som, ze o stenovom vykurovani nam tu este nic nenapisal! vacsinou o dovolenke, o devizach, o tom kde sa co da lacno nakupit. a takyto clovek sa tu hra na majstra sveta a s pozehnanim moderatora zhadzuje tych co sa na nieco pytaju!

takze mi neostava nic ine, len dat na revans priatelske uzivatelske napomenutie spravcom tohto fora, aby si trochu upratali pred vlastnym prahom a obratit sa so svojou otazkou a dalsimi pripadnymi otazkami na ine forum.
-rq-
 
Príspevky: 322
Registrovaný: Uto 14. Júl 2009 17:50:52
Dal súhlas: 14 krat
Dostal súhlas: 31 krat

Re: Tvrdsia cenzura?

Poslaťod deko » Sob 24. Júl 2010 17:36:22

day píše:cenzura, zamykanie tem atd, musi byt spravodliva a ma platit pre vsetkych rovnako
(aj pre moderatorov)


mas pocit ze by sme boli nespravodlivi a nebodaj ze by sme pouzivali rozny meter na seba a na inych? uved konkretny priklad.

to -rq- a zvysni pouzivatelia fora: prispevky napr. s toutou vetou (a inymi) "takze ak vies, diskutuj k veci "odbornik"" budu vymazane. nech ich napise ktokolvek. urazat tu nebude nikto nikoho :!:
Memento homo, quia pulvis es et in pulverem reverteris!
Obrázok užívateľa
deko
 
Príspevky: 2484
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 17:52:08
Bydlisko: Báhoň
Dal súhlas: 150 krat
Dostal súhlas: 194 krat

Poslaťod emkac » Sob 24. Júl 2010 17:48:47

Vcera som mal ohladom tejto situacie rozpisanu SS, ale vyrazilo prud a uz som ju neposlal. Verejne to rozoberat nebudem, v tomto pripade ale suhlasim s Dekom.
Takze pripominam
- ak je niekto nespokojny s kvalitou odpovede, nie je to dovod na zhadzovanie odpovedajuceho
- ak niekto povazuje nejaky prispevok za znevazujuci, mal by to normalne nahlasit (taky vykricnik pri prispevku)
- ak je niekto nespokojny s moderatorom, nech napise spravu mne a adminovi
- ak je niekto nespokojny s rozhodnutim admina a mna.... tak neviem co, asi zostava uz iba ine forum, kde sa nemoderuje
Obrázok užívateľa
emkac
 
Príspevky: 2992
Obrázky: 7
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:12:05
Dal súhlas: 106 krat
Dostal súhlas: 273 krat

Re: Tvrdsia cenzura?

Poslaťod pavol272 » Sob 24. Júl 2010 19:08:56

žiadne forum nie je všemožné, ak je niekto nespokojny s kvalitou odpovede nech si o danej téme naštuduje viac na Internete alebo v inej literature alebo kdekolvek inde, nikto z nás nie je taký mudry ako sa tvári, že by všetko musel hned vedieť.Ak nenajdete odpoved tu požiadajte svoje JA a to vás nikdy nesklame a prekonaním vlastnej lenivosti vás dovedie vždy k správnej odpovedi...
Obrázok užívateľa
pavol272
 
Príspevky: 31
Registrovaný: Sob 03. Júl 2010 22:31:11
Dal súhlas: 8 krat
Dostal súhlas: 3 krat

Re: Tvrdsia cenzura?

Poslaťod day » Sob 24. Júl 2010 22:41:10

cital som prispevky kde sa odbocilo od temy,
ucastnikmi boli aj moderatori (odkaz poslem) 8-)

stranka je velmi dobra, prehladna, nam laikom velmi pomoze :ano:
s palcom dole/hore plne suhlasim, pozitivne myslenie, super :ano:
(aj ked medzi smajlikmi vidim palec dole)

dakujem

(deko oslovenie "suhajko" :nie: )
Obrázok užívateľa
day
 
Príspevky: 550
Registrovaný: Ned 30. Máj 2010 13:23:18
Dal súhlas: 46 krat
Dostal súhlas: 18 krat




PredchádzajúciĎalší

Späť na Pravidlá

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron