stavba domu - charym46

stavba domu - charym46

Poslaťod charym46 » Sob 26. Dec 2009 1:16:57

no ja mam podobny pripad ako martin myslim dom je to rozmer 13x8 ale len prizemie ,podkrovie ziadne aj ked po dokonceni strechy vznikol pekny priestor
takze mozno raz ale to je hudba buducnosti ,martin pise ze 1,6miliona ale ja sam mam rozpocet 1,8 cca ale pocas stavania sa mi toho natahalo aj viacej to uz viem ano ako kazdy pred stavanim velke oci ale realita je ina zatial mam len hrubu stavbu mury priecky strecha bohuzial no zacal som 18.8 2008 cize pred rokom a 4 mesiacmi ale moj problem je ze 320 dni v roku stravim v anglicku kde pracujem tak pracujem len ked pridem na slovensko dom je len pre jedneho cloveka moju mamku a aj to si myslim ze je vela stvorcov ale aby to zas nemala len izba a kychyna tak je to rozdelene 3x izba 1 kuchyna mala kupelna zo sprchacom a wc kotolna na pevne palivo proste nejak som to musel spratat do toho rozmeru.kurenie planujem radiatory korado je ich 5 v celom dome tehla je porfix priecky tiez dvere este nemam sajnu okna bud plast alebo euro co je suma do 100 tis zatial som do toho dal 750tis aj zo zumpou material mam vetsinou bez dph co sa teda dalo ked sombral vo velkom dalo sa ked v malom ani zaboha co uz strecha bramac 1800e komin schiedel 600e bol v akcii 5m no musim dokupit este meter bo sme dvihaly strechu takde dalsie plus strop mam premac robilo sa to lahko teda ten strop lebo pri nom som nebol :D ale betonovanie super domiesavac z vlastnim pasom dosah 12metrov no super ako po masle samo zelezo a tak okolo toho .no cirka co som chcel povedat ak mam aj z upravou pozenmku pocitat nevojdem sa do 1.6mil asi ale skusim co uz za polroka to nebude lebo som prec ale prilozim co som urobil za ten cas co som bol doma 3xpo 2,5 tyzdna tu je par foto inak vsetko si robim sam z ujom a kamaratmi ...sory za chyby ja gramoska sa nemusime

emkac: tema vznikla rozdelenim inej temy
Obrázok užívateľa
charym46
 
Príspevky: 22
Obrázky: 0
Registrovaný: Sob 26. Dec 2009 0:46:07
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: stavba domu - martin1

Poslaťod charym46 » Sob 26. Dec 2009 1:41:40

sorry tu su foto nepodarilo sami to dat k predchadzajucemu prispevku
Prílohy
Obrázok užívateľa
charym46
 
Príspevky: 22
Obrázky: 0
Registrovaný: Sob 26. Dec 2009 0:46:07
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: stavba domu - martin1

Poslaťod charym46 » Sob 26. Dec 2009 1:45:23

tu je este zopar vsetky sa mi nechce davat
Prílohy
Obrázok užívateľa
charym46
 
Príspevky: 22
Obrázky: 0
Registrovaný: Sob 26. Dec 2009 0:46:07
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: stavba domu - charym46

Poslaťod Dodo » Sob 26. Dec 2009 4:00:20

Pokial je ten uplne prvy zaber foteny podvecer koncom aprila, tak to vyzera, ze ten domcek mal byt otoceny o 90 stupnov doprava.
Skoda, slnko je predsa zivot, energia...
Per aspera ad astra
Obrázok užívateľa
Dodo
 
Príspevky: 328
Obrázky: 15
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 23:28:40
Dal súhlas: 117 krat
Dostal súhlas: 39 krat

Re: stavba domu - charym46

Poslaťod charym46 » Sob 26. Dec 2009 13:56:32

no vchod do domu je na juhu ako sme chceli a otacat barak o 90 by na tomto pozemku vyzeralo ako radovka ano slnko je energia preto mam okno z opacnej strany aby ma zobudzalo ...
Obrázok užívateľa
charym46
 
Príspevky: 22
Obrázky: 0
Registrovaný: Sob 26. Dec 2009 0:46:07
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat





Späť na Posudzovanie návrhov domov

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron