Ako na izolaciu podlahy / krb ?

Re: Ako na izolaciu podlahy / krb ?

Poslaťod juro_b » Uto 03. Nov 2009 23:42:37

bobco: aj nad touto alternativou porozmyslam.ide mi v podstate o princip,ze kym budem davat potery uz bude krb nainstalovany,v zime mi pomoze,a na jar s tym potom nemusim stracat cas.co sa tyka komina a krbu,su v strede domu,a je pod nimi zaklad 2x2 metre,takze pripraveny na vsetky varianty :ano: .uvazujem ale len nad jednoduchou obstavbou zo samotu,nic tazke ani komplikovane.
juro_b
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 23:19:19
Dal súhlas: 10 krat
Dostal súhlas: 13 krat




Re: Ako na izolaciu podlahy / krb ?

Poslaťod MiroM » Str 04. Nov 2009 9:23:21

juro_b píše:bobco: aj nad touto alternativou porozmyslam.ide mi v podstate o princip,ze kym budem davat potery uz bude krb nainstalovany,v zime mi pomoze,a na jar s tym potom nemusim stracat cas.co sa tyka komina a krbu,su v strede domu,a je pod nimi zaklad 2x2 metre,takze pripraveny na vsetky varianty :ano: .uvazujem ale len nad jednoduchou obstavbou zo samotu,nic tazke ani komplikovane.


A je problem tam krb napojit docasne? Ja som to tak mal a kuril som v nom. Ked sa mali robit potery, dymovod som rozobral a krb odpratal, robota na 10min.
Obrázok užívateľa
MiroM
 
Príspevky: 3039
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 8:21:13
Dal súhlas: 58 krat
Dostal súhlas: 244 krat

Re: Ako na izolaciu podlahy / krb ?

Poslaťod juro_b » Str 04. Nov 2009 10:54:08

MiroM: musel by som ho niekde uskladnit pocas robenia a zretia poteru,co sa mi velmi nechce,a ani nemam velmi kde...predsa len,uz bude dost spinavy,jedine ze by sused par dni parkoval pred domom a supol by som mu ho do garaze.ako dlho musi anhydrit zriet,aby sa mohol zatazit?
juro_b
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 23:19:19
Dal súhlas: 10 krat
Dostal súhlas: 13 krat

Re: Ako na izolaciu podlahy / krb ?

Poslaťod bobco » Str 04. Nov 2009 21:34:02

a prečo ho rovno nenechať na danom podstavci? :? Podstavec oddilatuješ ako steny a robíš potery
Obrázok užívateľa
bobco
 
Príspevky: 380
Registrovaný: Str 31. Dec 2008 16:21:43
Bydlisko: okr. HC
Dal súhlas: 23 krat
Dostal súhlas: 28 krat

Re: Ako na izolaciu podlahy / krb ?

Poslaťod juro_b » Str 04. Nov 2009 22:51:27

bobco píše:a prečo ho rovno nenechať na danom podstavci? :? Podstavec oddilatuješ ako steny a robíš potery


no ved prave to chcem,len chcem vediet,ci v tom nie je ziaden zadrhel,pripadne ako to najlepsie spravit s ohladom na tepelnu izolaciu podlahy.
juro_b
 
Príspevky: 420
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 23:19:19
Dal súhlas: 10 krat
Dostal súhlas: 13 krat




Predchádzajúci

Späť na Izolácie, zateplenie

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron