General error

Zamknuté témy

General error

Poslaťod joko » Pon 02. Nov 2009 19:05:51

Neviem či u mňa je chyba, alebo v server, no asi posledných 14 dní mi fórum veľmi časti pri klikaní vypisuje General error. Je to možno kažké druhé tretie kliknutie. Zhruba v tom čase mi končila licencia AVG antivírus, čo som hneď legálne upgradoval , zaplatil licenciu no problémy mám stále. Nikde inde však sa to neprejavuje iba na listovaní na fóre. Neviem či aj iný majú problém, alebo iba ja? Ak mi niekto vie poradiť, opíšem a nakopírujem sem čo mi to vzpisuje, lebo ja v tomto som úplný laik. Vďaka za reakcie.
Obrázok užívateľa
joko
 
Príspevky: 2532
Obrázky: 9
Registrovaný: Ned 23. Nov 2008 19:28:22
Bydlisko: Bratislava
Dal súhlas: 688 krat
Dostal súhlas: 307 krat




Re: General error

Poslaťod fabka2004 » Pon 02. Nov 2009 19:09:47

joko píše:Neviem či u mňa je chyba, alebo v server, no asi posledných 14 dní mi fórum veľmi časti pri klikaní vypisuje General error. Je to možno kažké druhé tretie kliknutie. Zhruba v tom čase mi končila licencia AVG antivírus, čo som hneď legálne upgradoval , zaplatil licenciu no problémy mám stále. Nikde inde však sa to neprejavuje iba na listovaní na fóre. Neviem či aj iný majú problém, alebo iba ja? Ak mi niekto vie poradiť, opíšem a nakopírujem sem čo mi to vzpisuje, lebo ja v tomto som úplný laik. Vďaka za reakcie.

ja mam ten isty probs aj v praci aj doma ...
fabka2004
 
Príspevky: 1910
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 10:13:36
Bydlisko: BA vidiek
Dal súhlas: 48 krat
Dostal súhlas: 172 krat





Späť na Kôš

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia