Problemy s poterom (drobne dierky na povrchu)

Problemy s poterom (drobne dierky na povrchu)

Poslaťod iskander » Pon 05. Okt 2009 9:12:51

Ahojte,

Robili mi poter pred 9imi dnami, a vcera som si vsimol ze na viacerych miestach sa mi na nom tvoria drobne dierky a cely povrch je akoby krehky- akoby prilis piesocnaty...Je to po tolkych dnoch prirodzene? Poter som 3krat po veceroch polial ale len mierne, prve 3 dni som nevetral, potom som mal otvorene pocas dna vetracky(len 3 okna) a cez vikend som otvoril vsetky okna dokoran,aby sa to prevetralo poriadne..A prave toho sa bojim,ze toto som nemal, lebo mne sa zda ze tie dierky sa urobili presne cez tento vikend..je mozne ze je to vplyvom prilis rychleho vysichania?Cital som totiz ze zretiu potera nerobi dobre prievan, ale predpokladal som ze po 1 tyzdni mu ten prievan uz nevadi..alebo su tie drobne dierky na niektorych miestach normalne?Dakujem
Naposledy upravil emkac dňa Pon 05. Okt 2009 22:46:14, celkovo upravené 1
Dôvod: Zmena nazvu temy
iskander
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Štv 23. Júl 2009 8:42:50
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: Problemy s poterom

Poslaťod MiroM » Pon 05. Okt 2009 12:29:57

Daj sem foto, takto sa mozme len domnievat, co tam mas ake dierky.
Obrázok užívateľa
MiroM
 
Príspevky: 3039
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 8:21:13
Dal súhlas: 58 krat
Dostal súhlas: 244 krat

Re: Problemy s poterom

Poslaťod iskander » Pon 05. Okt 2009 12:46:34

Nie su to velke diery, len na povrchu - mozno je to normalne pri suseni betonu. Ten beton sa drobi na tychto miestach, cize ked som tam zacal tak slabo skrabkat, tak sa okolo odlamuje...mozno ze je to tym ze schne iba 8,9 dni?Alebo som malo polieval?Tomuto sa mi nechce verit - kedze sused vobec nepolieval a nic s tym nema,takisto ked som cital obborne stranky o poteri, vsade pisali len ziadny prievan- polievanie vobec ani nespomenuli
iskander
 
Príspevky: 17
Registrovaný: Štv 23. Júl 2009 8:42:50
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat





Späť na Podlahy, dlažby, obklady

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia