Co so starym drevenym stropom?

Re: Co s drevenym stropom

Poslaťod imagine » Pon 31. Aug 2009 8:27:09

deko píše: tak som v jednej miestnosti natiahol sietku s lepidlom a zapucoval...

No tak som sa uz aj ja rozhodol.. natiahnem do kazdej miestnosti lep so sietkou a zapucujem (alebo najdem ochotneho cloveka co to zapucuje lol)
Zatial som natialhol sietku a drzi nic sa neprehyba (zatial). Uvidime ako to bude dalej. Len to pucovanie to budu zas ruky boliet ... Ale dik za radu. BTW aj ja som kukal tiez by sa dal dat SDK priamo do dosak cez pouzitia CD :) aspon trocha usetrenie :) (keby som daval SDK)
Obrázok užívateľa
imagine
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Štv 26. Mar 2009 22:53:02
Bydlisko: ZA
Dal súhlas: 5 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: Co s drevenym stropom

Poslaťod deko » Pon 31. Aug 2009 8:43:41

imagine píše:Zatial som natialhol sietku a drzi nic sa neprehyba (zatial).


takto. staci, aby sa ten strop prehol v strede o necely milimeter a uz by si mohol mat praskliny (samozrejme ak by si nedal sietku). ved si skus zobrat vodovahu a zistis, ze o nieco sa prehol... mimochodom, nezabudni potiahnut sietku aj na steny, nech ti nepraskaju horne rohy (takych 15 cm staci).
Memento homo, quia pulvis es et in pulverem reverteris!
Obrázok užívateľa
deko
 
Príspevky: 2484
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 17:52:08
Bydlisko: Báhoň
Dal súhlas: 150 krat
Dostal súhlas: 194 krat

Re: Co so starym drevenym stropom?

Poslaťod Bororo » Pon 31. Aug 2009 13:29:44

no neviem, ale podla mna sa tramovy strop moze prehybat aj centimeter hore dolu, hlavne v strede tramov. dat sdk priamo na strop sa asi da len vtedy, ak po tom strope nikto nikdy nechodi (takze ziadna povala). osobne by som to radsej riesil znizenim stropu o cca 5 cm (3cm profil, 2 cm na pripadne nerovnosti) pomocou SDK na profiloch.
Bororo
 
Príspevky: 607
Registrovaný: Pia 21. Nov 2008 9:48:19
Dal súhlas: 28 krat
Dostal súhlas: 32 krat

Re: Co s drevenym stropom

Poslaťod imagine » Pon 31. Aug 2009 14:31:46

deko píše:nezabudni potiahnut sietku aj na steny, nech ti nepraskaju horne rohy (takych 15 cm staci).

Jo to som potiahol nejakych 10 cm :)
Obrázok užívateľa
imagine
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Štv 26. Mar 2009 22:53:02
Bydlisko: ZA
Dal súhlas: 5 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Predchádzajúci

Späť na Steny, omietky, obklady, fasáda

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť