Aka televizia na aky TV signal?

Re: TV signal

Poslaťod Andrej » Uto 25. Aug 2009 3:37:35

vinnie píše:
emkac píše:Trocu to upresnim. Su tri kategorie plaziem (sčasti to plati aj pri lcd):
1. TOP: Pioneer, Loewe, B&O
2. Komerčná trieda, relatívne dobrá kvalita: Panasonic, už aj Samsung (nove rady), Philips
3. Shity ako LG, Sencor, Strong, atd.

Takze Panasonic je ok, ale v ramci beznej komercnej triedy. Neda sa to porovnat s napr. Pioneer. Obraz na mojom 50" Pioneer-e je o triedu lepsi ako na kamaratovom 42" Panasonic-u. ;)


To uz neplati...tzv. komercna trieda dobehla tu najvyssiu...kedze plazma dosiahla asi uz svoje moznosti a teraz sa bude uberat pozornost na ine technologie. Mam full HD Samsung a nevidim ziadny rozdiel medzi nim a Pioneerom. Co sa tyka vonkajsieho dizajnu, myslim, ze tieto znacky ako jedine vyrabaju televizory, ktore su zaroven aj pekny nabytok. Napr. panasonic mi pride navonok hrozne lacny.

Inak Loewe nema ziadny extra obraz, tam sa plati iba za image.
Andrej
 
Príspevky: 273
Registrovaný: Pia 21. Nov 2008 10:47:30
Dal súhlas: 1 krat
Dostal súhlas: 10 krat




Re: TV signal

Poslaťod pepobell » Uto 25. Aug 2009 21:46:21

Andrej píše:
vinnie píše:
emkac píše:Trocu to upresnim. Su tri kategorie plaziem (sčasti to plati aj pri lcd):
1. TOP: Pioneer, Loewe, B&O
2. Komerčná trieda, relatívne dobrá kvalita: Panasonic, už aj Samsung (nove rady), Philips
3. Shity ako LG, Sencor, Strong, atd.

Takze Panasonic je ok, ale v ramci beznej komercnej triedy. Neda sa to porovnat s napr. Pioneer. Obraz na mojom 50" Pioneer-e je o triedu lepsi ako na kamaratovom 42" Panasonic-u. ;)


To uz neplati...tzv. komercna trieda dobehla tu najvyssiu...kedze plazma dosiahla asi uz svoje moznosti a teraz sa bude uberat pozornost na ine technologie. Mam full HD Samsung a nevidim ziadny rozdiel medzi nim a Pioneerom. Co sa tyka vonkajsieho dizajnu, myslim, ze tieto znacky ako jedine vyrabaju televizory, ktore su zaroven aj pekny nabytok. Napr. panasonic mi pride navonok hrozne lacny.

Inak Loewe nema ziadny extra obraz, tam sa plati iba za image.


a hlavne netreba zabudnut, ze na svete su uz len dvaja vyrobcovia plazma panelov, ktori ich dodavaju ostatnym zakaznikomk...
pepobell
 
Príspevky: 14
Registrovaný: Uto 10. Feb 2009 15:42:20
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Predchádzajúci

Späť na Rôzne

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron