Ako postavit dreveny pristresok?

Ako postavit dreveny pristresok?

Poslaťod Mirek z Ke » Pia 03. Júl 2009 18:01:53

Dobry den,chceme si na zahrade postavit dreveny pristresok a potrebovali by sme poradit.Velkost toho pristresku by mal byt 10mx5m.Ake rozmery by sme mali pouzit na jednotlive prvky-stojky,krovy atd.,ake vzdialenosti jednotlivych dielov musime dodrzat,ako sa spajaju jednotlive casti,aky sklon strechy,z akeho najvhodnejsieho materialu sa nieco pod.stavia,atd.Celkom by pomohol aj dobry konstrukcny navrh.Pomoze aj nejaky dobry link,ja som nasiel len velmi malo. Diky za odpovede.
Naposledy upravil emkac dňa Str 05. Aug 2009 0:31:52, celkovo upravené 1
Dôvod: Zmena nazvu temy
Mirek z Ke
 
Príspevky: 73
Registrovaný: Str 29. Apr 2009 17:57:55
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 7 krat




Re: Dreveny pristresok

Poslaťod Branco » Uto 04. Aug 2009 21:02:44

no pokial vas zaujem este stale trva a so stavbou ste sa moc nepohli, dajte mi este vediet. Kamarat kresli projekty na drevene stavby (pristresky pre auta az po klasicke montovane domy), pokial by nebol vytazeny date sa dokopy a snad Vam pomoze aspon k dokumentacii, nakresli detaily a material si uz aj s montazou zabetpecite sam, alebo chcete aj material?:)
Branco
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pon 12. Jan 2009 9:18:58
Bydlisko: Bratislava
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat

Re: Dreveny pristresok

Poslaťod martin1 » Uto 04. Aug 2009 21:28:12

ja budem pristrsok robitz tiez, ale kreslit to davat nebudem, zbytocne peniaze von oknom...
martin1
 
Príspevky: 774
Obrázky: 0
Registrovaný: Ned 30. Nov 2008 12:37:28
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat





Späť na Montované stavby a stavby na kľúč

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron