Aka ma byt vlhkost v novostavbe pred pokladou podlahy?

Re: Aka ma byt vlhkost v novostavbe pred pokladou podlahy?

Poslaťod vvv » Uto 28. Júl 2009 21:14:11

Ja budem davat urcite najprv obklady aj z dovodu, aby som po dlazbe nachodil a nezapackal ju. Ako uz tu bolo spominane bezna prax je obklad bez prveho radu a ten potom dorobit az po dlazbe, aby obklad prekryval dlazbu
vvv
 
Príspevky: 397
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 15:14:47
Dal súhlas: 4 krat
Dostal súhlas: 62 krat




Re: Aka ma byt vlhkost v novostavbe pred pokladou podlahy?

Poslaťod emkac » Uto 28. Júl 2009 21:51:18

Jookie píše:eAle ked sa nad tym zamyslim a zvazim to, ze sa to bude aj tak penetrovat proti vlhkosti a nasiakavosti a medzi dlazbu a aj obklad pojde ta vodo-odolna sparovacia hmota, tak je to zrejme asi jedno... Ked uz mi tu teda naznacujes, ze je to jedno ;)


Nenaznacujem ze je to jedno. Ale bezny postup je taky ako pise vvv. Obklady okrem spodneho radu, dlazba, spodny rad. (a na tekute izolacie (a uz vobec nie penetrak) a sparovacky a pod. by som sa nespoliehal)
A kym spravis obklady, vratane kuchyne, a potom malovku a zvysok, mozes davat rovno podlahovinu. Nech je akakolvek.
Quis custodiet ipsos custodes?
Obrázok užívateľa
emkac
 
Príspevky: 2992
Obrázky: 7
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:12:05
Dal súhlas: 106 krat
Dostal súhlas: 273 krat

Re: Aka ma byt vlhkost v novostavbe pred pokladou podlahy?

Poslaťod Andrej » Uto 28. Júl 2009 22:13:29

Ako mozes mat stres z toho, ze obklad nebude pretrcat nad dlazbou...ja mam na stenach v kupelni nater, drevene parkety a normalne trieskove soklove listy a nemam problem.
Andrej
 
Príspevky: 273
Registrovaný: Pia 21. Nov 2008 10:47:30
Dal súhlas: 1 krat
Dostal súhlas: 10 krat

Re: Aka ma byt vlhkost v novostavbe pred pokladou podlahy?

Poslaťod Jookie » Uto 28. Júl 2009 22:55:38

Andrej píše:Ako mozes mat stres z toho, ze obklad nebude pretrcat nad dlazbou...


Nakolko som vidlak z lesa, tak stres mam zo vsetkeho :) V stavbach sa orientujem momentalne dost slabo, ale zo vsetkeho co som uz prekonal, mam aspon ake take znalosti.

No dobre, tak uz mam v tomto jasnejsie, mozem riesit dalsie problemy. Dik za info, hosi.
Obrázok užívateľa
Jookie
 
Príspevky: 860
Registrovaný: Pon 27. Apr 2009 10:46:06
Dal súhlas: 53 krat
Dostal súhlas: 61 krat




Predchádzajúci

Späť na Podlahy, dlažby, obklady

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron