Je normalne dat hydroizolaciu POD deku?

Re: Je normalne dat hydroizolaciu POD deku?

Poslaťod marosqo » Pia 24. Júl 2009 13:51:41

sigma píše:Mozno to je buduci diskutujuci:-)


jj a vyzera to ze priamo v teme "co by som pri dalsej stavbe urobil inak"...

Hydroizolacia vo forme folie, ako je spomenute vyssie - JUTA, sa pouziva napr. pri vacsich komercnych objektoch, vyrobnych halach, atd. Pri nich totizto je hlavna nosna konstrukcia zvacsa ramovej typu, zo zelezobetonovych skladanych nosnikoch na tzv. pilotach. Potom podlaha nie je spojena s nosnymi konstrukciami /je od nich umyselne dilatovana/, podklad sa dostatocne spevni na projektovanu unosnost Rdt, vykona sa hydroizolacia pomocou folii /naco vsak geotextiilia :? :? / a pouzije sa liata podlaha s finalnou vrstvou, za pouzitia dilatacii.

Mno a teraz spat, ak Tvoj sused neplanuje TESCO sklady, potom asi prepiskol. Netvrdim, ze za dodrzania presnych a vopred planovanych postupov to nemoze fungovat, ale stavba RD takymto sposobom je podla mna minimalne, ako to povedat, nestandardna?? :shock: :shock:
marosqo
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv 23. Júl 2009 10:07:15
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: Je normalne dat hydroizolaciu POD deku?

Poslaťod MiroM » Pon 27. Júl 2009 7:59:54

marosqo píše:
Mno a teraz spat, ak Tvoj sused neplanuje TESCO sklady, potom asi prepiskol. Netvrdim, ze za dodrzania presnych a vopred planovanych postupov to nemoze fungovat, ale stavba RD takymto sposobom je podla mna minimalne, ako to povedat, nestandardna?? :shock: :shock:


Ja by som skor tvrdil, ze nie velmi bezpecna. Ten sused je asi velky fanusik dilatacii, dilatuje vsetko od vsetkeho. :mrgreen:
Obrázok užívateľa
MiroM
 
Príspevky: 3039
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 8:21:13
Dal súhlas: 58 krat
Dostal súhlas: 244 krat




Predchádzajúci

Späť na Stavebné práce, stavebný materiál

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron