Akú dvojplášťovú vložku do 8kW?

Akú dvojplášťovú vložku do 8kW?

Poslaťod Bororo » Sob 11. Júl 2009 23:04:25

ahojte, kominar mi vyvlozkuje komin 160x160 nerezovou hadicou 140, ucinna vyska komina bude 5 metrov a tam mam problem najst krbovu vlozku do cca 8kW aby fungovala s takymto kominom. chcel by som prilezitostne vykurovat dalsie 2 miestnosti spolu cca 150m3 takze potrebujem dvojplastovu vlozku, najlepsie uz s vyduchmi na teply vzduch, aby mala privod externeho vzduchu pre spalovanie a hlavne aby nemala od vyroby namontovane ziadne ventilatory, ktore su vacsinou velmi slabe. mal som v oku la nordica insero 50 crystal vertical, ale su tam tiez 2 ventilatory, co nechcem, lebo teplovzduch potrebujem doviest potrubim cca 8 metrov, takze tak ci tak potrebujem nejaky slusnejsi ventilator. neviete mi prosim poradit nejaku konkretnu vlozku s malym vykonom, dvojplastovu, co nema zabudovany ventilator ale ma vyduchy na teply vzduch?
Bororo
 
Príspevky: 607
Registrovaný: Pia 21. Nov 2008 9:48:19
Dal súhlas: 28 krat
Dostal súhlas: 32 krat




Re: Akú dvojplášťovú vložku do 8kW?

Poslaťod MiroM » Sob 11. Júl 2009 23:28:34

Nie som si isty, ale inserto sa predava aj vo verzii bez ventilatorov.

Doplnenie: Je to tak ako som varvel. Pozri sa na http://www.lanordica.sk/?id~zg2njsqr5533
Obrázok užívateľa
MiroM
 
Príspevky: 3039
Registrovaný: Štv 20. Nov 2008 8:21:13
Dal súhlas: 58 krat
Dostal súhlas: 244 krat





Späť na Komín, krb

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron