Akú hydroizoláciu podlahy?

Re: Akú hydroizoláciu podlahy?

Poslaťod emkac » Pia 12. Jún 2009 17:47:16

kleine píše:Hydroizolácia typu hydrobit+penetrák+horák sa mi zdá drahé riešenie (no a nie je?),

nie je
otazka este je, kto to bude robit? ak ty, a vies ze to budes robit pomaly (napr. 10 hodin), a to sa ti zda vela, tak si najmi profika,ktory to urobi rychlejsie (napr. za 5 hodin)
ty musis vediet, ci je lepsie stravit nad tym 10 hodin alebo zaplatit 5
(tie hodiny su vycucane z prsta, keby chcel niekto rypat :D)

kleine píše:určite sú aj iné riešenia, aj lacnejšie (ako sú kvalitné, je druhá vec),


v jednej z tych tem som pisal o Fatrafole, to je drahe riesenie (resp. drahsie)
o lacnejsich neviem

kleine píše:A čo ma také ešte čaká, keď doteraz to bola rajská záhrada ?? :nie: Nechám sa poučiť ...

vsetko, staci si precitat cele toto forum
zhruba tak jedna stvrtina je o problemoch - sdk, kurenie, detaily okien, detaily zateplenia a pod.

kleine píše:P.S.: ... len nehovor, že mám predať dom ...

na toto prides pocas stavby sam :D
my sme dom predavali odhadom tak 5 az 10 krat
pricom raz to uz bolo tak, ze sme mali otvoreny webovy realitny portal a skoro sme inzerat nahrali
ale nastastie sme vydrzali :ano:
Quis custodiet ipsos custodes?
Obrázok užívateľa
emkac
 
Príspevky: 2992
Obrázky: 7
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 16:12:05
Dal súhlas: 106 krat
Dostal súhlas: 273 krat




Re: Akú hydroizoláciu podlahy?

Poslaťod zamnio » Pia 12. Jún 2009 18:35:36

fabka2004 píše:
zamnio píše:mozem len suhlasit s Andrejom, hydroizolacia je ta cast stavby, ktoru sa neoplati ogabat :!:

a mozme vediet ktoru cast stavby sa oplati ogabat? :?:

idealny stav je ked neogabes nic :D
inak povedane, mnohokrat pocujem nazory, ze na co tam treba toto a ci by nestacilo toto...ved to vidiet nebude, ako priklad teraz ta izolacia...stoji to par eur, ale i tak chceme na tom setrit, na druhej strane si dame do kupelne obklad za tisice eur lebo sa nam taky paci a to bude vidiet nech je to pekne...
zamnio
 
Príspevky: 186
Registrovaný: Ned 30. Nov 2008 14:24:57
Dal súhlas: 4 krat
Dostal súhlas: 6 krat

Re: Akú hydroizoláciu podlahy?

Poslaťod deko » Pia 12. Jún 2009 20:26:27

emkac píše:
kleine píše:P.S.: ... len nehovor, že mám predať dom ...

na toto prides pocas stavby sam :D
my sme dom predavali odhadom tak 5 az 10 krat


ja sice iba rekonstruujem. aktualne ale aj ja mam sto chuti sa na to vykaslat a ist si valat sunky (doslova) niekam do kralikarnoveho panelaku... fakt ten panelak je brutalne pohodlie...

btw: prave som urobil jamu v kuchyni a zistil som, ze tam mam skoro 20 cm skvarobetonu. zajtra ho musim vsetok vyburat (viac ako 3 kubiky), vyvozit do privesu, odviezt na zberny dvor a tam ho vylopatovat do kontajnera. a to vsetko za necelych 6 hodin iba s pomocou manzelky - prave tak dlho je otvoreny zberny dvor :evil: ... ak sa mi to nepodari, tak ma caka o jeden ukon naviac - nalozit ho po tyzdni do vozika, lebo vozik mam pozicany...
Memento homo, quia pulvis es et in pulverem reverteris!
Obrázok užívateľa
deko
 
Príspevky: 2484
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 17:52:08
Bydlisko: Báhoň
Dal súhlas: 150 krat
Dostal súhlas: 194 krat

Re: Akú hydroizoláciu podlahy?

Poslaťod boro » Pia 12. Jún 2009 21:40:44

deko píše:btw: prave som urobil jamu v kuchyni a zistil som, ze tam mam skoro 20 cm skvarobetonu. zajtra ho musim vsetok vyburat (viac ako 3 kubiky), vyvozit do privesu, odviezt na zberny dvor a tam ho vylopatovat do kontajnera. a to vsetko za necelych 6 hodin iba s pomocou manzelky


S veľkou zbíjačkou by to mohlo ísť celkom dobre. Ale ten vozík musí skôr vlečka, keď to chceš odviezť naraz. S malým vozíkom sa dosť nabeháš (tipujem čosi medzi 10 - 20 jázd), ja som tak chcel vyvážať štrk a hlinu čo som vykopával z izieb, ale stačilo pár táčiek a malý vozík bol preťažený. No, budem držať palce!
boro
 
Príspevky: 916
Obrázky: 0
Registrovaný: Ned 07. Dec 2008 14:33:00
Dal súhlas: 71 krat
Dostal súhlas: 71 krat

Re: Akú hydroizoláciu podlahy?

Poslaťod deko » Pia 12. Jún 2009 22:08:03

boro píše:štrk a hlinu čo som vykopával z izieb, ale stačilo pár táčiek a malý vozík bol preťažený. No, budem držať palce!


jezisi este ze si to napisal - bol by som dost brutalne pretazil ten vozik. ma totiz objem 0,6 m3, nosnost ale iba 400 kg. kua to sa fakt budem musiet dost vela krat otocit, ked ho mozem nalozit iba do polovice :nie:

ja sa na to asi fakt vykaslem a ten dom predam :evil:
Memento homo, quia pulvis es et in pulverem reverteris!
Obrázok užívateľa
deko
 
Príspevky: 2484
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 17:52:08
Bydlisko: Báhoň
Dal súhlas: 150 krat
Dostal súhlas: 194 krat




Predchádzajúci

Späť na Izolácie, zateplenie

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron