Financovanie stavby

Re: Financovanie stavby

Poslaťod Slavo_T » Str 03. Jún 2009 8:31:50

NoroM píše:A kurenie mam iba ako jednu polozku, co ma tesi, lebo mi tam nafakturuju cokolvek.


Presne tak , vysledna suma v polozke je dolezita , do tej sa musis ako tak zmestit , a pohoda. Skor by mohol byt problem, ak dobehne na dany urad sfrb v tvojom meste , nejaka najvyssia kontrola z SFRB , ktora ma na starosti kontroly cerpania uverov a zacne sa hrabat v tvojich fakturach a porovnavat ich s tvojim polozkovitym rozpoctom , a namiesto 10 okien tam bude 16 , alebo namiesto 150 m2 krytiny tam bude 250 m2 . Ale pri zmene materialu a znaciek a vyrobcov by problem nemal byt. Hlavne musis postavit dom aky si si vybral , a mal by sa aspon trocha nan podobat. :D ;)
Obrázok užívateľa
Slavo_T
 
Príspevky: 662
Registrovaný: Ned 23. Nov 2008 18:28:32
Dal súhlas: 74 krat
Dostal súhlas: 64 krat




Re: Financovanie stavby

Poslaťod NoroM » Str 03. Jún 2009 8:55:53

No ukludnil si ma tymto. Este mam jednu zmenu a to zmena materialu z 38 p+d tehly na 30 profi, toto uz asi nerozchodia na fonde.
NoroM
 
Príspevky: 216
Registrovaný: Str 25. Mar 2009 14:36:25
Dal súhlas: 1 krat
Dostal súhlas: 4 krat

Re: Financovanie stavby

Poslaťod Slavo_T » Str 03. Jún 2009 9:32:21

NoroM píše:No ukludnil si ma tymto. Este mam jednu zmenu a to zmena materialu z 38 p+d tehly na 30 profi, toto uz asi nerozchodia na fonde.


Rozchodia aj to. V projekte mam tehly a ja som stavial z ytongu a no problem. Takze hor sa do stavania...
Obrázok užívateľa
Slavo_T
 
Príspevky: 662
Registrovaný: Ned 23. Nov 2008 18:28:32
Dal súhlas: 74 krat
Dostal súhlas: 64 krat




Predchádzajúci

Späť na Pozemok, projekt, príprava stavby

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron