zmena projektu z 38 cm tehly na 30cm

Re: zmena projektu z 38 cm tehly na 30cm

Poslaťod opus » Štv 14. Máj 2009 15:15:23

prvy rad musim rezat koli tomu ze v projekte mam 8cm eps + radiatori a ja chcem dat 18 cm eps + podlahovka
cize aby som nemal parapety a ostatne veci velmi nizko musim dvihat presne o polovicu tehly aby secko ostalo v povodnej vyske.
No a ci budem rezat tehlu a vysypavat ju perlitom alebo kiupim este porobeton a ten len prerezem to este neviem.
Uhm stymi 5 cm mas pravdu akosi som na to zabudol aj ked to mam nakreslene vo svojej mudrej knihe aby som nato nezabudol :lol:

No okna ak vyjdu rezane tak stym nic nespravim, skusim ich posunut (stavebne otvory) priamo pocas stavby aby bolo naj
ved ci okno bude od rohu 100 cm ci 110 cm je jedno a ked tym vyriesim rezanie (ajked nie 100%) tak to takto spravim
a ano perodrazky odpilim, odrezem, odseknem ale iba ak budu vadit ramu inac nie, lebo ostenia v interieri budem tiez robit z
polystyrenu asi 2-3cm aby pekne prekryl vzniknutu dieru okno-tehla, takto to robim vzdy (prerabka moj byt)

preklady, kde su v projekte preklady tak ano vyhovuju staticky (aj KP aj lezate) kde su zelezobetony musim dat zelezobetony.
opus
 
Príspevky: 259
Registrovaný: Str 04. Feb 2009 14:56:49
Dal súhlas: 3 krat
Dostal súhlas: 5 krat







Predchádzajúci

Späť na Pozemok, projekt, príprava stavby

 


  • Súvisiace témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia

cron