slaboprudova technika

na Vašom novom fóre

slaboprudova technika

Poslaťod fesi » Pia 03. Apr 2009 13:28:01

Nasiel som toto forum na BB3 nakolko tiez jedno spravujem
Pozeram na tento slusne spraveny web, ale chyba mi v nom jedna sekcia..
slaboprudova technika
mojim konickom je totizto aj antenna a satelitna technika.. k nej sa samozrejme pridruzi castokrat aj daky ten rozvod sieti, ktory byva uz v dnestnej dobe aj sucastou satelitov.
Castokrat pridem do novostavieb a nie su v nej sravene rozvody a ani priprava na slaboprudovu techniku , ci uz antennu alebo siet alebo verim tomu ze sa k tomuto projektu pridruzia aj alarmici.
Ak aj daka priprava je , stoji castokrat za figu drevenu a ludia su nuteny pouzivat wifi techniku o ktorej si myslia ze im nahradi vsetko.. omyl.. toto pasmo je uz dnes vsak tak zahltene ze na to aby vam nieco chodilo korektne budete potrebovat vela nervov , badania a navyse vyde vas to rovnako draho , ak nie castokrat lacnejsie . Preto budem rad ak sa rozoberu aj tieto alternativne riesenia nakolko technologia pokrocila a veci sa daju riesit castokrat aj lacnejsie a hlavne efektivnejsie.
Adminovi drzim palce :drink
fesi
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Pia 03. Apr 2009 13:15:32
Dal súhlas: 0 krat
Dostal súhlas: 0 krat




Re: slaboprudova technika

Poslaťod admin » Pia 03. Apr 2009 14:59:43

vdaka za pochvalu ;)

tak som tam doplnil text slaboprudova technika
viewforum.php?f=25

mozes sa realizovat ;)
Obrázok užívateľa
admin
Administrátor
 
Príspevky: 290
Obrázky: 5
Registrovaný: Uto 18. Nov 2008 18:30:21
Dal súhlas: 14 krat
Dostal súhlas: 19 krat

Re: slaboprudova technika

Poslaťod deko » Pia 03. Apr 2009 15:54:36

heh a pritom je to take jednoduche - do protilahlych rohov miestnosti dat "husi krk" do ktoreho sa da napchat dost vela roznych kablov :) vyustenie kazdeho gagora v technickej miestnosti a problem je vyrieseny :)
Memento homo, quia pulvis es et in pulverem reverteris!
Obrázok užívateľa
deko
 
Príspevky: 2484
Registrovaný: Str 19. Nov 2008 17:52:08
Bydlisko: Báhoň
Dal súhlas: 150 krat
Dostal súhlas: 194 krat





Späť na Informácie o fóre, návrhy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron