jeseň a nevítaní

Všetko čo nesúvisi so stavbou

jeseň a nevítaní

Poslaťod mp1 » Pon 08. Okt 2018 15:36:53

nájomníci, ktorí nás chcú vytlačiť.
keď sme vymenili výplň stavebných otvorov (okná, dvere), inštalovali sieťky, zdanlivo bolo pár rokov fajn.
konštatovanie - majstri všetky prívody podľa predpisov (?) utesnia prekryjú, lenže čas a hlodáky pracujú.
a otázka - ako máte poistené prestupy (aj betónom) - okolo plastovej vodovodnej rúry, hoci zaliata cementovo pieskovou kašou (aby zatiekla) si maličká myšička vyrobila dierku. napadla ma použitá drôtenka, mala by sa dať nielen do betónu, ale aj pur peny; niekto pridával sklené črepy (taká sklenená polica z chladničky ich dodá nekonečné množstvo), ...
mp1

Dal súhlas: 27 krat
Dostal súhlas: 17 krat

Re: jeseň a nevítaní

Poslaťod theb » Uto 09. Okt 2018 9:25:19

No neviem, zda sa mi to alebo je to fakt, ale hlodavcov je akosi privela toho roku. Bezne stretnem na terase sa spacirovat sedy kozusok. Vcera som vyberal z garaze nejake veci a div sa svete jeden si to zamieril rovno do garaze. Tento rok to zrejme bude vyzva si ubranit svoje teritorium, za ktore si plati clovek dane.

A prestupy nijak specialne neupravovane, avsak miesto si tie potvory urcite vzdy najdu. Dokonca uz im nevadi ani psi vybeh, kde bola skara menej ako centimeter v plote so susedom, presmykla sa ako nic. Pes ostal naprazdno.
Obrázok užívateľa
theb

Dal súhlas: 11 krat
Dostal súhlas: 62 krat

Re: jeseň a nevítaní

Poslaťod bladerunner » Uto 09. Okt 2018 12:51:00

toto u nás riešia dvaja kocúri ;) :idea:

S týmto príspevkom autora bladerunner súhlasil
...
bladerunner

Dal súhlas: 62 krat
Dostal súhlas: 120 krat

Späť na Offtopic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia