Co ma momentalne stve

Všetko čo nesúvisi so stavbou

Re: Co ma momentalne stve

Poslaťod theb » Pia 06. Júl 2018 22:19:06

Nizsia aktivita je logicka, vsetko uz bolo napisane :)
Tak ako stromy nebudu rast korenami hore, nebude ziadna zmena ani pri stavebnych postupoch. A o hlinene domy, alebo ine nestandardne postupy zatial na Slovensku nie je velky zaujem..
Obrázok užívateľa
theb

Dal súhlas: 11 krat
Dostal súhlas: 62 krat

Poslaťod bigben » Sob 07. Júl 2018 19:34:38

Aktivita by aj bola, ale "detektiv Oriesok" vcas zakroci a reklamu sem nevpusta, tak nech sa potom nedivi, ze nie je navstevnost. Ale nie je to tuna ani zumpa. Takze normalny navstevnik, ci uz stary alebo novy, a potrebuje normalnu informaciu, ten tu asi pochodi....
Takze tak, vdaka moderatorom!!!
A kto nesuhlasi...... :kill
bigben

Dal súhlas: 40 krat
Dostal súhlas: 39 krat

Poslaťod joko » Str 11. Júl 2018 22:57:52

Ja si myslím, že po desiatich rokoch sa zmenila filozófia stavebníctva. Kým 2008 bolo svojpomocných stavebníkov podstatne viac, tak dnes väčšinu IBV stavieb realizujú malé firmy. Vidím to sám na sebe. Voľakedy som poznal osobne X dopisovateľov fóra, a posledné dva roky robím hlavne pre firmičky s tromi - štyrmi zamestnancami, ktorí stavajú pre zákazníkov a nie pre seba. A odtiaľto z fóra nikomu, aspoň neviem o tom. Aj tu vidím menší záujem o fórum, napriek tomu, že v súčastnosti počet IBV je určite vyšší ako v 2008. / aj ťažko sa píše taký rok 2008/
Mňe osobne fórum veľmi pomohol. Hlavne vedomosťami. Tak ako Emkac nedávno písal, aj martin 1. nás učil, lebo sme negovali jeho "kaleráby"
:drink

S týmto príspevkom autora joko súhlasili - 3
danob, romanx, sigma
Obrázok užívateľa
joko

Obrázky: 9
Dal súhlas: 636 krat
Dostal súhlas: 270 krat

Poslaťod romanx » Pia 13. Júl 2018 11:21:55

... 10 rokov, pamätám si ešte prvotné fórum e-filip, priekopník kraken, antonio čo si pristavoval prevádzku, občas tam narobil vietor 'hovado':), potom vzniklo ostavbe.sk ... pred 20 rokmi som končil VŠ, strašne rýchlo to letí ... pred 20 rokmi som nevedel, kde kúpim piesok a ako namiešam maltu ... dnes mám za sebou rekonštrukciu dvojgeneračného domu a stavbu nového domu, kde som sám odmakal 90% prác ... a to všetko vďaka takýmto fóram, kde si aj teraz často vyhľadávam a nachádzam odpovede ... veľa toho bolo napísaného, preto často netreba zakladať novú tému a odpoveď nájdem v starých témam kde to bolo rozobraté z každej strany.

S týmto príspevkom autora romanx súhlasili - 3
danob, joko, Ludo
romanx

Dal súhlas: 1 krat
Dostal súhlas: 3 krat

Predchádzajúci

Späť na Offtopic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia